annemi rüyamda ölmüş görmek

596 okunma — 31 Ağustos 2023 01:11
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

annemi ruyamda olmus gormek

Annemi Rüyamda Ölmüş Görmek

Kötü rüyalar herkesin hayatında, özellikle de annemizin ölümünü görmek ve kötü hissetmek için zaman zaman meydana gelen, bazen gerçek, bazen benzetme olarak görülen travmatik olaylardır. Annelerimizi kaybetmenin acısıyla karşı karşıya kalmayı hayal etmek hiçbirimizin arzu etmediği bir duygudur.

Annenizi kaybetmenin depresif, yas tutan, ikiyüzlü veya utangaç olan kötü hislerin sürmesiyle hareket ettiği rahatsız edici rüyalardır. Daha çok çocukluk ve gençlik çağlarındaki insanlar, kendilerini daha savunmasız hissettikleri için bu tarz kötü rüyaları daha sık görürler.

Annemi Rüyamda Ölmüş Görmek: Neden?

Ebeveynlerimizi kaybetmeyi düşünmek, daha önce karşılaşılmamış bir ölümün toplumsal hakim olarak algılandığı kişilerin şokunu sürekli olarak yaşamamıza neden olur. Annelerimizi kaybettikten sonra, özellikle annemizi kaybetmeyi merak etmek, alttaki korkunun ifadesidir ve hemen herkesin kaygısından söz eder.

Bu tarz rüyalar, anne ve babamızın ölümünün unutulmaması gerektiğini, üzüntüyle anılmasının önemli olduğunu ve değerli duyguların söylenmesinin zorunlu olduğunu hatırlatmak için vardır. Bu rüya, kaybedilen kişinin hakkının teslim edilmesi gerektiğini ifade eden, olumlu bir hatırlatma aracıdır. Bu rüya, başkaları tarafından hatırlanmak ve önemsenmek istemeyen anne veya babaların acısının bir parçası olarak görülmelidir.

Annemizi kaybetmemizin ne zaman olacağını bilmeyiz, bu nedenle rüya bu tür durumlara hazırlıklı olacağımızı, ölümü kabulleneceğimizi ve yaşamımıza devam edebileceğimizi ve kötü duyguları çözerken, gereken desteği alacağımızı hatırlattığı da unutulmamalıdır.

Annemi Rüyamda Ölmüş Görmek Neye İşaret Ediyor:

Annenizi rüyalarınızda kaybediyorsanız ve bu rüyaları her defasında tekrar tekrar görüyorsanız, bu genellikle aşırı endişenin bir işaretidir. Annenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu fark etmişsinizdir ve onun kaybolmasıyla ilgili korkularınız olmalıdır.

Rüyalarınızda annenizin ölümünün gösterdiği başka bir şey, rahatsız edici ruhsal veya fiziksel çıkmazlar içinde olduğunuz anlamına da gelebilir. Büyük bir sorunla uğraştığınızı fark etmek, anne ve babamızdan daha iyi hatırlandığımızı ve önemsendiğimizi hatırlamamıza yardımcı olabilir.

Bu kötü rüya, size kendinizi korumaya çalışıyorsanız, annenize bağlı olduğunuzu, depresyon ve ACE’s (Annelerin İlkokul Çelişkileri) gibi etkenlerden dolayı altta yatan korkularmaya veya travmalara sahip olmanızı ifade edebilir.

Annemi Rüyamda Ölmüş Görmek Hakkında Ne Yapmalı?

Rüyanızın gösterdiğine göre, özellikle hayatınızdaki annenizin önyargılı algılamalarını ve kurtulmak isteyeceğiniz çıkış yollarını değiştirebileceğinizi bilmek önemlidir.

Bu kötü hayallerin üstesinden gelebilmek için, bir terapist gibi profesyonel bir danışmandan yardım almaya başlamad

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli