aşık olduğum kişiyi rüyada görmek

1127 okunma — 29 Ekim 2023 10:07
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

asik oldugum kisiyi ruyada gormek

Aşık Olduğum Kişiyi Rüyada Görmek

Herkesin hayatında güzel ve özel anlar vardır. Bazılarının büyük bir hayal olduğu iddia edilir. Bazılarının ise rüya olduğu düşünülür. Rüyalarımıza güzel duygular kazandıran, aşık olduğumuz kişiyi görmeyi umud ederiz.

Aşık olduğumuz kişiyi rüyada gördüğümüz konusunda, en çok konuşulan şeyin her zaman ne kadar güzel bir duyguymuş olduğu olduğu söylenir. Güzel rüyalara inanan insanlar, bu zamana kadar pek çok rüyada kahramanlarını rüyalarında gördüler.

Rüyalarımızda kişimizi Nasıl Görebiliriz?

Şayet, aşık olduğumuz kişilerle ilgili güzel bir rüya görmek istiyorsak, bazı basit kurallara uymamız gerekiyor. İlk olarak, ne kadar çok bizim aşık olduğumuz kişi hakkında düşünürsek, o ölçüde o kişiyi o rüyada görebileceğimize inanıyoruz.

Güzel rüyaların çoğu, uykumuz hala devam ederken veya uyanmadan önce başlar. Bu nedenle, uykuya dalmadan önce, görmek istediğimiz arzumuzu kendi içimizde tekrarlayabiliriz.

Bununla birlikte, bizi mutlu etmek için güzel rüyalar yakalayabilmek için, özellikle de rüyadan önce serin ve sakin bir ortamda olmamız gerekiyor. Birazdan rüyalara yelken açacağız derken, düşüncelerimizi bu kişiyle veya o kişiyi çağırarak kendini göstermesi sohbetiyle yoğun biçimde meşgul etmeliyiz.

Rüyada bu kişiyi Görmek bize Neyi Öğretir?

Eğer başaramışsak, rüyada bu kişiyi görmek, bize onu daha iyi anlamamıza yardımcı olacaktan çok daha fazlasına sahip olabilir. Bizi onun dünyasına ve onun kalbine sokacak bu rüya, onu yeniden tanımlayıp öğrenecek bize ne tür bir insan olduğunu keşfetmemize yardımcı olacaktır.

Böylece, aşık olduğumuz kişiyi, o kişinin yaşantısıyla daha yakından tanıyarak, sevgimizi ve kalbimizdeki o güzel duyguyu perçinlememize yardımcı olup onu hep inceleyebiliriz.

Aşık Olduğumuz Kişiye Özel Rüyalar

Eğer rüyalarımıza aşık olduğumuz kişiyi görebildiğimizi kabul ediyorsak, bu dikkatli ve uyanık olmanın bir ürünü olabilir. Her bireyin bedeni, ruhu veya mantığı farklı olduğundan, herkesin birbirinden farklı güzel rüyalara uyanması mümkündür.

Öyleyse, güzel rüyalamamızda görebileceğimiz kişinin tüm özelliklerini bildiğimiz kişiden oluşan özel bir rüya oluşturabiliriz. Böylece, onların hayatımızda özel bir yere sahip olduklarını hissetmemiz daha kolay olacaktır.

Güzel düşlerin, hayatımızdaki diğer insanların yüzünü güldüren ve değer verdiğimiz kişiyi hatırlatan yollar tarafından destekleneceği kanısındayız. Artık aşık olduğumuz kişiyi rüyada görmek için, hayal, çalışma, inancımız ve doğru ortamı yakalamaya çalışmak zorundayız.

İyi şanslar!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli