aynı rüyayı tekrar görmek

192 okunma — 12 Ocak 2024 10:23
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aynı Rüyayı Tekrar Görmek

Her gece rüya gören herkesin başına gelen bir durum olarak aynı rüyayı tekrar görmek, insanları şaşırtan ve merak uyandıran bir tür hazindir. Rüyamızdaki deneyimler çoğu zaman anlamsız olur veya bir komedi ya da trajediden ibarettir. Ancak aynı rüyayı tekrar tekrar görmenin nedeni, o rüyanın bizi çok derinden etkilemesinin farkına varılmasıyla, o bonusu almamıza yardımcı olan eşsiz bir özellik olabilir.

Aynı Rüyayı Ne Zaman Tekrar Görebiliriz?

Kendimizi soruşturmamız gerektiğinde, daha önce gördüğümüz aynı rüyayı tekrar görebileceğimizi keşfedebiliriz. Mesela, bir arkadaşımızla uzun süredir aramızda geçen bir tartışa son vermişsek ve aramızda uzun süre konuşacak bir baskının oluşmasını sağlayacak ilham ve empatiyi bulamıyorsak, bu durum bizi böyle bir rüyaya götürebilir.

Rüya Yorumlarına Bakın

Gördüğümüz aynı rüyaları iyi anlamak için onların sahip oldukları derin anlamı anlamamız gerekmektedir. Düşsel metaforlar arasında arama yapabiliriz; ne demek istediğimizi tespit etmeye çalışırız. Bu, rüyamız hakkında bilgi toplamamıza yardımcı olacak en iyi yollardan biridir. Yani, bir kendi iç çatışmalarımız anlaşıldı mı? Yeni fikirlerimizi hayata geçirmeye çalışıyor muyuz? Rüyanın temel mesajını anlamamız gerekiyor.

Meditasyon

Bu tarz rüyaları tekrar etmekten kaynaklanan merakın üstüne gitmemize yardımcı olacak bir yöntem de meditasyon. Nefes egzersizlerini kullanarak mevcut duygularımızı esnetebilir ve gördüğümüz rüyalar için randevu vurgulayabiliriz. Bu da kendi üst kısmımıza yakınlık hissi oluşturacak olan dolaylı bir iletişim şeklidir.

Rüya Tutma

Birçok insan rüyaları tutarak bu hazin, korkutucu ya da şaşırtıcı rüyaları tekrarlayan durumları daha iyi anlamaya çalışmak için kendilerine yardım ediyor. Birçok insan, rüyalardaki belirli semboller ve metaforlar üzerinde çalışmaya başladıklarında ve bunların ne denli etkili olduğunu fark ettiklerinde rüya tutmanın kendileri için ne kadar kullanışlı olduğunu hayrete düşüyor.

Kozmolojik İzler

Kalbinizdeki aynı motivasyonu, neşeyi ve sevinci hissedebildiğiniz kısa süreli olsa bile, tuttuğunuz her rüya tutanağında belirgin bir biçimde ortaya çıkmış Kozmolojik izler vardır. Özellikle arzu ve özlemlerin etkisi altındaysanız, başka bir yerde beklenmedik bir anda bile kozmik tahminler yaşayabilirsiniz.

Sonuç

İşte böylece, rüyalarımızın neye işaret edebileceğini keşfetmemize yardımcı olan inanılmaz bir ihtimal olan aynı rüyayı tekrar görmek biraz zor olabilir ama sonunda çok önemli bir potansiyel olabileceğini de gösteriyor. Rüyalarımızda mevcut olan metaforları kalbimizdeki muazzam enerji üzerinde gezinirken, içsel motivasyonunu toparlamamıza devam etmemize yardımcı olacak güçlü bir hale geleceğimize dair herhangi bir kuşku yok. Hiç kuşkusuz, bu öngörüleri takip edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli