ayrıldığın sevgiliyi rüyada görmek

729 okunma — 09 Ağustos 2023 03:27
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ayrildigin sevgiliyi ruyada gormek

Ayrıldığın Sevgiliyi Rüyada Görmek

Hiç unutmadığınız sevgilinizden ayrıldıktan sonra,hala onu rüyalarınızda görmek sizi şaşırtıyor mu? Ayrıldığın sevgiliyi görmek sizi üzüyor mu? Hiç merak etmeyin. Sizin olduğu gibi, bu duyguları paylaşan başka çok insan var. Ancak nasıl bir şeyin nedenini anlamak için, o bazen ne demek isteyebileceği konusunda biraz daha derinlere inmek gerekiyor.

Ayrıldığın Sevdalını Görmek İçin Neden?

Ayrıldığın sevgilinin rüyalarındaki ortaya çıkması, geçmişteki sevgi ile ilgili hislerinin, sizin içinden çıkamadığınız pek çok şeyin hatırlanmasına yol açıyor olabilir. Rüya, size geçmişten neyi korumayı ya da özlemini çektiğinizi göstermek için mükemmel bir yoldur.

Bu neden her zaman bir uyarı değildir. Bazen sevdiğinji veya arkadaşlarını rüyada görmek, geçmiş hafızalardan ruhunu beslemesi için güzel bir şekilde olan güzel bir ilişkinin özlemi olabilir.

Duygularınızı Yönetme Becerisi

Ruhununuzu onu gördüğünüzde müthişbir hayal kırıklığı veya kaotik ruh halinin hüküm sürmesine izin vermeyin. Ortaya çıkan duyguların protokolünü tanımlayın. Her ne şekilde olabileceğini artık belirledinizse, en baştan itibaren süreci terbiye ederek daha akıllı ve yaratıcı bir şekilde değerlendirin. 

Akıl ve öfke arasında gerçekten tarih sahnesine çıkabilecek bir mücadele başlatmayın. Sizin için çalışan duygularınızı, ihtiyacınız olmadıkça bunlarla mücadele etmeden nötr bir veya pozitif bir şekilde yönlendirmek konusunda çalışmalısınız. Gitmek istediğiniz yöne gitmek için bu beceriye gereksinim var.

Geçmiş ile Bağları Kesin

Ruhunuzdaki getirdiklerinden memnun olmamak,amaçladığınız kararlılığın olmamasından kaynaklanabilir. O sizin yaşamınıza önceden aitken,artık hayatınızın bir parçası değilivermeyebilir. Geçmiş hafızanın artık eskisi gibi rüyalarınızda olmamasına izin vermek için, acının özlemden doğmasına izin vermelisiniz.

Gördüğünüz rüyanın daha anlamsal bir sonuca gitmesi için, geçmişinize raptiyesi ile ana fikrin keskin olması gerekiyor. Sizi artık bitirlene kadar geçmişe doğru çekmemelisiniz. Daima pozitif bir biçimde herşeyi kontrol altına almanız gereken durumlara yaklaşalım.

Ne Söylersen Söyle

Sixone tüm bu süreçten sonra, sizi hedeflediğiniz karanlık duyguları içermeyen güzel bir sona sürükleyebilirsiniz. Eski sevgilinizi rüyalarınızda görmüş olabilirsiniz ama bu, diğer kişilerin yaşantınızda rol oynamaları gerektiği anlamına gelmiyor. Biliyormusunuz?

Hee rüyalardan çıkarak paylaştıklarınıza ve kararlarınıza dikkat edin. Ayrıca yeni bir ortamda büyüyen arkadaşlıklar, ilerleyen sağlıklı kaynaklar bulmak ve ilişkiler sürdürmek için, çok sayıda insana yardımcı oluyor.

Sonuç

Kısacası, rüyalarınızda gördükleriniz size cevap verebilir. Bazen unutulmuş geçmiş kalplerinden nefretinizi yeniden diriltmek veya rüyalarınızdaki insanların pozitif tonlarını spikerinize dahil etmek gibi bir amaca sahip olabilirler. Ek olarak, nasıl davranacağınıza karar vermekteki tercihleriniz, şimdiye kadarki yaşantılarınızı çevreleyen seçimlerin mi,yoksa gelecekteki beraberlikleri sağlayacak seçimlerin mi olacağınız fikrine bağlıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli