rüyada annesini öldüğünü görmek

612 okunma — 04 Eylül 2023 10:54
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada annesini oldugunu gormek

Rüyalarımız gizemli ve anlamlı olabilecek birer iç arzudur. Genellikle, rüyalarımız arzumuzun çarpıcı bir şekilde yansıtıldığından, rüyamızda annemizi öldürmeyi görmek de heyecan verici olabilir. Ancak, bu korkutucu rüya gerçek dünyada yaşadığınız herhangi bir kaygıyı dile getiriyor olabilir.

Rüyada Anneni Öldürmek: Ne Anlama Geliyor?

Hepimizin annelerimizi çok sevdiğimizi ve çok saygı duyduğumuzu biliyoruz, bu yüzden rüyalarımızdan gelen bunaltıcı rüyaya şaşırabilirsiniz. Rüyasında annesini öldüren (veya öldürdüğünü iddia eden) bir insan, genellikle kendinden çok kötü hissettiği bir durumdan kaçmaya çalışıyor olduğu anlamına gelir. Kişinin hayatındaki değişiklikler kontrolünden uzaklaştığını, herhangi bir alanda başarısızlığa uğradığını veya hak ettiği şeyi alamadığını gösterir.

Bu durumda, çoğu zaman, hamile kalmak veya kendi ailenin bireyini koruyamama ile ilintili bir durumda olabilirsinizd. Üzgünüz, annenizin ölmesi, ilişkisinde bastıramadığınız güçlü bir ifade veya kontrollü ifade alınmıştır. Kişinin başarısızlık yaşama korkusu annesi tarafından bastırılmışsa, oratanın muhafaza etme arzusunu, anne figürünün ticari başarısız olmasıyla cinsiyet sembolize ediyor olabilir.

Rüyada Anneni Vurmak: Ne Anlama Geliyor?

Eğer rüyanızda annenize saldırdıysanız (onu vurdunuz veya tekme attınız, vb.), derin bir arka planı oluşturan kişisel bir çatışmaya dikkat çekiyor olabilirsiniz. Çoğu zaman, bu tür bir rüya, parçalanmış bir ilişki, büyük bir kaygının sonucu ya da mutsuzlukla başa çıkmakta başarısız olma durumunda bulunmanın bir çeşididir.

Rüyada annene saldırmak, fiziksel olarak annenin suçlu olduğunu düşündüğünden, bir anneyi tanımakta başarısız olursanız çok yıkıcı olabilir. Bu kimlik arayışı, yaşanan suçluluk ya da her ne olursa olsun bilinmeyenle savaşmaktır.

Aynı zamanda, bir ergen olarak yetişkinlik çağının geldiğini hissetme, nihai olarak kendisine yakın olan birine saldırma veya okuldaki başarısızlıklarının ana-babasını sorumlu tutması gibi alanlara girmektedir.

Ne Yapmalı?

Probleminizi çözmek için, her zaman sevdiğiniz annenize başvurabilirsiniz. Onunla konuşmanın kendinizi rahatlatacağını unutmayın! Aynı zamanda aile terapistinize danışmak, rahatsız edici rüyayı araştırmak ve ona neden olduğunu keşfetmek için iyi bir başlangıç ​​olacaktır. Terapistiniz size rüyanız hakkında rehberlik edecek ve ilişkilerinizi nasıl düzenleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, sağlıklı uyku düzeni oluşturmak da yardımcı olabilir. Stresli günün ardından stresi ve endişeyi bir araya getirmek için size iyi bir yol olacaktır.

Sonuç

Rüyada anneni öldüğünü ya da ona saldırdığını görmek, yaşadığınız zor zamanların bir parçası olduğuna işaret edebilir. Psikolojik uygunluk ve dinlenme çubukları, endişelerinizi azaltmaya yardımcı olacaktır. Ancak, gerçeker rahatsız edici rüyanınızın nedenini anlamanın en iyi yolu, aile terapistinize danışmaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli