rüyada aşık olduğun kişiyi görmek

1139 okunma — 14 Ekim 2023 14:42
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada asik oldugun kisiyi gormek

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

Herkesin hayatında, belki de birçoğumuzun hayatında, tanımadığımız kişiler, özellikle aşık olduğumuz kişilerin rol alabileceği olumsuz duygular yaşadığı resimlerin bazılarıdır. Sizin bu resimlerin içinde bulunduğunuzu anladığınızı tahmin edebilirim çünkü, bu tarz rüya ve duygular konusunda neler yaşayabileceğinizi keşfetme isteği, sizi buraya getirdi. Bu yazıda, rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek hakkında, deneyiminize ilişkin bazı ipuçları paylaşacağım.

Nedir Rüyada Birine Aşık Olmak?

Rüyada, diğer bir kişiye aşık olmak çoğu insan için şaşırtıcı bir deneyimdir. Rüya uykusunda, insanlar arzu ettikleri kişiyi veya kişileri gördüklerinde, rüya kişisi çok kısa sürede çok çok derin bir tarz bağlanma (romantik doygunluk) oluşturabilir. Bu bağlanma, bir güneş tutulmasının çok ötesindedir. Bu deneyim ne kadar kısa sürsede, yaşamımızda gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyleri hissetmek fırsatını verir.

Rüyada Birine Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Rüyada kişiyi gördüğünüzde aşık olduğunuzu anlamak için belirli işaretler arayın. Kontrol etmek için kendinizi inceleyin. Onunla olan etkileşiminizin nasıldı? Gördüğünüzde sizi nasıl etkiledi? Taşıyıcı bir enerji olduklarını hissediyor musunuz? Bu gerçekten sevdiğiniz herhangi birinden daha farklı bir enerji mi hissettirdi? Aşk kavramının kesin tanımı olmasa da; muhtemelen aşk hikayenizin başlangıcına karar verdiğiniz anı bulunca, onu tanıyorsanız, onun fiziksel görünümü sizi çok çok etkiliyor ve kalbiniz o kadar çok hızlı çarptı ki diğer her şeyin önemini yitirdiğinizi hissedebilirsiniz.

Rüyada Aşık Olduğunuz Kişiyi Görmek Telafisi Olan Ne Olabilir?

Öncelikle rüyalar, birçok değerlendirmeye tabidir. Çoğu net ve açık değildir. Bazen mesajları kendi başına açıkça anlaşılamaz. Emek harcanan zaman, bilgilenme ve düşünme her zaman açık olmayan mesajı anlamanıza yardımcı olur. Rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek sebebiyle düşündüklerinizden çok amaçlı olabilir. Bu kişinin rüyada size özel gelmesi, eski bir arkadaşınızın sizi hatırlaması olabilir. Ayrıca, ruhsal gibiyken kendinizi kabul etmek isteyebilirsiniz. Çünkü, düşlemlerimizde karşılaştığımız kişileri tercih ettiğimiz kapasitedeki kişiler olarak gördüğümüzü fark etmişsinizdir. Rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek, kendinizi diğer insanlardan ayrı ve özel hissetme hayallerinizi temsil edebilir.

Aniden Kalkıp Yatma

Aşık olduğunuz kişiyi rüyalarınızda görerek korkutucu duygular hissedebilirsiniz. Rüya seansınızı bitirmenin en iyi şekli, rüyanızda himmet etmektir. Kendinizi kontrol edebilmek veya isteklerini gerçekleştirebilmek için ‘Aniden kalkıp yatma’ tekniğini kullanabilirsiniz. Bu teknik, zihninizdeki kafiyenin kırılmasıyla kullanılmalıdır. Bir an için kendinizi durdurup odanızda gezinmelisiniz ve bunu sürekli olarak tekrarlayarak rüyanın temposundan çıkmak veya dışarı çıkmak olabilir.

Sonuç

Rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek, arzularınızın bir ifadesi olarak her şeye rağmen cesaretinizi ve konsantrasyonunuzu sorgulayan bir riske maruz kalıyor olmanın hissine neden olur. Soğukkanlı olup aniden kalkıp yatma tekniğini uygulayarak, rüyanızı kontrol ederek istediğiniz şeyi elde edebilirsiniz. Umarım bu yazı, rüya hakkında sorularınızı cevaplayabilir ve rüyanızdaki aşk ile ilgili endişelerinizi ortadan kaldırabilirdi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli