rüyada at koşturmak görmek

1280 okunma — 24 Eylül 2023 15:51
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada at kosturmak gormek

Rüyada At Koşturmak Görmek

Herkesin sahip olduğu rüyaların çoğu insana kendisini daha üst bir seviyeye taşıyabilecek bir şeyler öğretiyor. Bazı rüyalar engin bir fikirsel paradigmaya sahip olsalar bile, bazıları ise günlük hayatımızda sıkça deneyimlediğimiz durumları karışık bir şekilde yansıtıyor. Rüyaların bu tür ifadelerden ikisi de, rüyada at koşturmak görmektir.

Neden At Koşturmak Rüya Görmeye Benzer?

At koşturmanın bir sürü çelişkili anlamı vardır. Öncelikle, atlar genellikle söz konusu olduğunda cesaretin, büyüklüğün ve kudretin simgesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda, onları özgürce koşturmanın bilgi ve kontrol gerektirdiği de bilinmektedir. Bu nedenle, ata binmek rüyayı gören kişiye, dürtülerini özgürce keşfetmiş ruh halini veya biriyle etkileşime girmiş olmayı sembolize edebilir. Aynı zamanda, at binmek ile güç arasında da bir bağlantı vardır ve kişi atın üstünde koşturuyorsa, bunun enerjisinin seçkinliğini veya direncini simgelediği de söylenebilir. Umarız aşağıdaki seçeneklerden birinden size şekil verene kadar rüyalarınızın gizemi üzerinde düşüneceksiniz.

Ata Koşturma Rüyalarının Ne Anlama Gelebileceği

Rüyanızda yakaladığınız atınızla koşturursanız, nedeni ne olursa olsun, başarmak için motivasyonu temsil ettiği düşünülmektedir. İyi ya da kötü, bu koşu atlatmak istediğiniz herhangi bir engel veya zorlukların simgesi olabileceğinden, çok sıkı çalışmaya veya özgürlük isteyen bir yoldan gitmeye hazırlanmaya devam edebilirsiniz. 20. Yüzyılda, Luciani’nin de ifadesiyle, “Bütün rahatsızlıklar buradan geliyor: Genç at koştururken cesaret elde etmekten korkuyoruz gerçek hayattan.”

Bir başka yorumda, rüyalarımızda sahip olduğumuz at koşturma rüyaları, nefes kesen bir durum karşısında karşımıza çıktıysa, kişinin ya engellere karşı herhangi bir hedefe ulaşmak istercesine böyle bir çaba harcamaları ya da yaşanan olayın peşinde koşma iddiasındaysa, bu durumun kompetitif bir çizgide ilerleyeceği anlamına gelebilir.

Kontrol

Kontrol, atınızın, durumunuza göre, doğru oranda yönetirilmesi veya frenlenmesiyle de söz konusu olabilir. Eğer atınızı kontrol edemiyorsanız, başınıza gelecekleri görmüyor veya kontrolü kaybediyor ve uygun olmayan hatalar yapıyorsanız, toplumsal itibar veya statü için bu özelliklerin ne kadar önemli olduğu konusunda kendinize hatırlatma mesajı alıyor olabilirsiniz.

Genel olarak, rüyada ata binmek veya at koşturmak konusunda gizemi kendisinde taşıyan rüya tarzı olduğu üzerinde vurgulanabilir. Ancak, bununla birlikte, her kişinin farklı bir manada anlamlandıramadığı bu tür rüyaların aldıkları mesajlar üzerine kendi deneyimleri ve özlemleri arasındaki bağlantıları arayarak daha derin bir anlayış geliştirebilmeleri de mümkündür.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli