rüyada ayrıldıgın sevgilini görmek

664 okunma — 10 Ağustos 2023 08:48
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada ayrildigin sevgilini gormek

Rüyada Ayrıldığın Eşiyle Yeni Bir Başlangıç

Rüyalar hem gerçekliğin, hem de hayalidir. Her ne kadar o rüyada olanların hiç bir gerçeklik payı olmasa da, insanlar rüya gördükleri ayette neler yaşadıklarını hatırlamak ister. Eşini özlemle anmaya başlayanlardan biriyseniz eğer, rüyada ayrıldığınız sevgilinizi görmek birçok anlam ifade edebilir.

Rüyada Ayrıldığınız Sevgilinizi Görmek İçin Farklı Anlamları

 • Rüyanda ayrıldığınız sevgilinizi görmek size özdenlenme armağan etmek için bir uyarı olabilir. Sizin dikkatinizi kendinize çekmeye çalışıyorsa çok fazla üzüleniz ya da onunla ilgili her gün ayrı bir konuda hayalini kurduğunuzda, bu sizin bedeninizin kendinize duyduğunuz endişeyi ifade ediyor olabilir.
 • Bir araya getirilmeniz için alınabilecek çabaları temsil edebilir. Bu anlamda, eşinizin başka birisiyle görmeyi pek de istemiyor olabileceğinizi anlamak önemli.
 • Rüyaların temelinde, bizim kalbindeki düşünce ve hislere gitmek gibi bir şey mevcuttur. Eşini kaybettiğiniz halde eşinizle barışmak isteyip istemediğinizi öğrenmeye çalışıyorsanız, rüyada onu görmek size size yardımcı olabilir.
 • Sevgilinizle yutaflandığınızı görmek eski sevgiyi hatırlatan bir uyarı olabilir. Zaman zaman terk edilmiş hisleri tecusüm eden kaynaklara göz attıkça, bu ikisi arasındaki temel bağlarını hatırlamak tabii ki son derece harika olacaktır.
 • Eğer eşe sevgiyi dile getirme sırasında biraz geç kaldıysanız, rüyanda onu görmek size ikiniz arasındaki seviye arttığını hatırlatmış olabilir.
 • Evet, rüyanda ayrıldığınız eşinizi görmek evliliğinizdeki problemlerin gerçeğini kabullenme sürecini hatırlatabilir. Fakat bunun doğru çözüm bulmaya yakın olduğunu da unutmamalısınız.

Rüyada Ayrıldığınız Sevgilinizi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada herkesin durup düşünmesi gereken bir şeydir. Eşini kaybettiği halde onu rüyasında gören herkes, ne demek istiyor olabilir?

Öncelikle, mesele kaybettiğiniz insanın artık yokluğunda hasretini çektiğinizi gösteriyor. İkinci olarak, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine olan inancınızın sembolü olarak da nitelendirebilir. Son olarak, hayatınızdaki şu anda aldığınız karlğı ya da yaşanan olaylara olan tepkinizi gösteren bir uyari olarak da tecrübe edebilirsiniz. Bunların hepsine ilişkin kararları veren sizsiniz.

Rüyaların Selameti İçin Ne Yapmalısınız?

Tüm duygunuzu artırarak, kalbinizde onu özlemle anmaya başlayın. Kalbinize onu dahada yakın hissedeceksiniz. Ne zaman küçük bir gülümseme düşmesi gibi, rüyalarınızda onu ilkelesi ile gideceksiniz. Ayrılığınızın etkileri kalamaz ve eşinizi daha fazla özleyeceksiniz. Bu nedenle, eşinizin yaşamıyla ilgili her şeyi siz oturup dikkatlice düşünmelisiniz.

Çektiğiniz hasreti ve özlediğinizin, yakınlığınızın tamamından çok daha fazlasını ifade edebilir ve eşinizin size olan muhabbetini size hissettirebilir. Fakat unutmamalısınız ki, bu durumu çözmeyi deneyin. Eşinizle gecenin ucuna kadar konuşmaya başlayın, buzlar eriyebilir.

Sonuç

Rüyada kaybettiğiniz eşinizi görmek, size onunla irtibatınızın tekrar canlanabileceğini hatırlatabilir. Eşinizi özlediğinizi anlamak önemlidir ve duygularla hareket etmek mantıklı olabilir. Ancak, her zaman mantıklı kararlarla hareket etmeyi unutmayın. Eşiniz seviyesinde derinliği olan, kuşkulanmayan bir ilişkiyi istemeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli