Rüyada Denk Görmek

394 okunma — 29 Mart 2023 02:52
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada denk gormek - RuyaTabiri.com.tr

Rüyada denk görmek

Tüm insanlar hayatları boyunca rüyalar görür. Bunlar çoğu kez bilinçli veya bilinçdışı fikirlerimizi olduğu kadar arzularımızı da içeriyor. Rüyalar pek çok şeye işaret edebilir ve birçok sembolizm taşıyabilir. Her birinde gizli mesajlar barındıran bu rüyalara bazen anlam vermek zor olabilir. Ancak, sağlıklı olarak çözümlenebildiğinde ruhsal neler yaşadığımıza ışık tutacak ve gelecek hakkında fikir verme ipuçları verecektir. Rüyada denk görmek bunlardan sadece biri. Bu makalede, rüyada denk görmek hakkında konuşacağız ve bu rüya hangi şeyleri ifade edebileceğini açıklayacağız.

Denk Nedir ve Denk Görmek Ne Anlama Geliyor?

Bir denk, basit bir anahtar rolleri oynayan evrensel bir anahtardır. Kullanan, zaman zaman metaforlaştırılan mekanik olarak hareket eder. Çoğunlukla yolları açmaya ve kilitleri çözmeye yardımcı olur ya da saniyeden daha kısa sürede iki şey arasındaki bağlantıyı kurar. Denkleri simgeleyen ve düşünceyi ortaya koyan, genellikle duyguları gösteren kültürel şemsiyeler vardır. İnsanlar her koşulda çözmek zorunda olduğu problemleri çözebilmek ve hatta yeni ufuklar açmak için denkler kullanır. Bunu, duyguların haritasından hayatın algoritmasına kadar her türlü durumda kullanabiliyoruz.

Denk görmek de çoğunlukla paranoya, rahatsızlık veya depresyonla ilgili şeyleri temsil ediyor. Özellikle de, en öncelikli amacımızın -bilinçli veya menfi bir şekilde- dışarıdan etkilenenlerin ilham vermekte olduğu anlar olduğu. Rüyada denk görmek kalıp mantık kavramlarıyla ilgili bir anahtar rolü oynamaya çalışıyor. Dolayısıyla rüyada bir denk görmek, rüyaya bakanın bir şeyleri anlamak ve açıklamak ya da çözmek istediğini gösterir.

Rüyada Denk Görmek Niçin Meydana Gelir

Rüya Freud’un, ünlü teorisine göre, insanın üç temel parçasından oluşur: Ego, Super-ego ve Ego Ideali. Ego, kişinin pozitif veya menfi motivasyon kaynakları olmuş, farkındalığı hakkındaki fikirlerini, arzularını, kararlarını ve eylemlerini ortaya koyarak geçmiş arzularının üzerine kurulmuştur. Daha sonra Göteborg Hocası Carl Jung tarafından geliştirilen (1934) arketip olarak adlandırılan bu şey, sadece beyninin alt ya da üst bölümünde değil, insanların doğru mu davranmaları gerektiğini hissettiği saplantılara da karşı koyabilmesine yardımcı olan psikolojik öğelere de referans verir. Bu nedenle, rüyada denk görmek, şu andaki kişisel problemin çözümüne bir katkıda bulunmayı gösterir.

Rüyada Denk Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada denk görmek, kişilerin kendilerini tecrit ettiği, paraliz ettiği konularda iç programlara sahip olduğu gerçeğini ortaya koyar. Bir şekilde, Karmaın desteklediği akıl haritalamasıyla bu konuda sönmez kalbi mesajlaşma birinciliğini oluşturmuştur. Sonuç olarak rüyada denk görmek, kişinin özel konularda ralliyi kaybetmekten korktuğunu gösterir. Birçok başarılı düşünce ve yaklaşımları çözmek için kullanılabilir. Ayrıca, kişi karmaşık konuların çözümü ve daha iyi sonuçların sağlanması için başka insanlara başvurmak istediği konularla da ilgili olarak denklik prensibi petrolü ziyaret etmek zorunda kalacağını gösterir.

Özet olarak, rüyada denk görmek, özel duyguların engellediği birçok işlevselliklerin geçtiği bir
krallık barındırıyor. Böylece kişi özgüvenini güçlendirebiliyor ve büyük bir fırsatlar ortamına geçebiliyor. Kilitli kapıları açmak, kendini ifade etmek ve baskıları yendiği için daha özgür olmak isteyenler için Noel dedektif görevleri gibi, rüyalarında denk görmek çok önemlidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli