Rüyada Kürk Giymek Görmek

1338 okunma — 13 Nisan 2023 04:36
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Kürk Giymek Görmek

Rüyalar her kişinin hayatında önemli yer tutar. Birçok insan rüyalarında gördükleri şeyleri kafasına takarak değerlendirmeye çalışır. Rüyalardan çıkan mesajları çözmek ve hayatımızı bu mesajlara göre uyarlamaya çalışmaktan da bizleri alıkoyamaz.

Birçok durumda görmüş olduğu rüyalarda insan bir nesneyi görebiliyor. O nesnenin maddi bir değer taşıması bitki, hayvan, eşya gibi birçok şey olabiliyor. Şimdi özellikle etrafta sürekli gördüğümüz kürk üzerinde duracağız. Kürk giymeyi rüyada gören kişi ne durumda?

Kürkem Allahin Hediyesi Denildi

Türk Folklorunda pek çok rivayet vardır. Bu rivayetlere göre kürk giyen kişi rüyada hayırlı bir olaya şahit olacağı anlamına geliyor. Türk Folklorunda kürkün özel bir anlamı vardır. İnsana hediye olarak veriliyordu, onun için “Kürkem Allahin Hediyesi” denildi. Kürk giymeyi rüyada görmek iyi şeylerin geleceğine işaret ediyor.

Ne Anlama Geliyor?

Rüyasında kürk giymeyi gören bir kişi bunun ne anlama geldiğini merak edebilir. Kürk giyme rüyasının genellikle rahatlık ve güvenlikle ilgili olduğunu söylemek mümkün. Birçok kişi buna güvenlik yakarı olarak da bakabilir çünkü dini yazılarda da bahsedilen mesajlar budur. Kürk giymeyi rüya olarak görmek yüksek bir statüden sonra gelecek olan kişisel haz ve başarıyı arzular.

Ahlaki Değerlere Bağlı Olmayı Simgeliyor

Kürk giymenin başka bir manası da rüyacının ahlaki değerlerine bağlı olduğunu simgeliyor. Görülen rüyada kürk giymek insana “Sevgiyi, cömertlik ve paylaşmayı unutma.” Uyarısı veriyor. Ayrıca bağlılık ve sadakatin gücünün de öne çıktığı die inandırıyor.

Kürk Görmek Hayırlı Bir Rüya Olarak Değerlendirilir

Kürk giyen kişi özellikle zenginlik, refah ve mutluluğun önemini kavradıktan sonra kendi ülkesinde huzura eriştiği anlamına geliyor. Farklı noktalardan değerlendirildiğinde kürk giymek kendini üstün tutmuş kişileri telâşa sokabilecek özellik gösteriyor.

Kısacası, görülen bu rüya kişinin hayatının üstüne çıkıp başarı elde etmesi, farklı kaynaklardan gelen bereket, kendini üstün tutmadan huzurlu bir hayat sürmesi anlamına geliyor. Rüyada kürk giymek kişi açısından hayırlı bir rüya olarak değerlendirilmeli ve önemsenmelidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli