Rüyada Kuş Pisliği Görmek

802 okunma — 07 Nisan 2023 11:24
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyalarımızın dehşetli ve kararsız görünelerinden biri, yolculuğumuzda rahatsız edici bir görüntü ile karşı karşıya olabiliyoruz. Bu hatırı sayılır rahatsızlık, normal olarak birtakım ilkel durumlarla bağlantılı görüntülerin eşlik etmesinden kaynaklanıyor. İşte bu gibi durumlarda, insanlar rüyalarında neredeyse her şeye rastlayabilir. Rüyada kuş pisliği gören birçok kişi vardır ve bunun anlamları hakkında düşünebiliriz.

Rüyada Kuş Pisliği Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada kuş pisliği görmek, çoğu insan için oldukça fazla endişe verici olabilir. Ancak, genellikle insanlar bu konuda bir anlam aramaya başladıklarında, bastırılmış ilkellikten söz ediyoruz. Bu sonuç, bu tür rüyalara dair bilinen ortalama anlamdır. Kurallardan ve düzenden kopmak için arzu duyan insanlar, sivrisineklerden geçemeyecekleri ölümcül bir boşluğa yüz tutacak. Bu rüya kişinin, özgürce düşünme ve yaşama arzusunun sembolleridir.

Bu, aynı zamanda kişi için ciddi bir uyarı olabilir. Bazı durumlarda, görülen kuş pisliği, herhangi bir olayı olgunluk etmemesine, ilkellerden kopamamasına ilişkin bir uyarıdır.

Rüyada Kuş Pisliğini Yıkamak

Kuş pisliğinin ne anlama geldiğine bağlı olarak, düşlerde farklı sonuçlar gözlenebilir. Bazı durumlarda, dökülmüş bir kuş pisliğini temizlemek düş kurucunun sahip olduğu arzuların tanıklığıdır. Kişi, hayatındaki tüm ilkellikleri silip silip atabilmek için bir kurtuluş arar.

Bu düş, kişinin kendisine olan inancını, olayların bir durumdan diğerine nasıl ilerleyeceğini gösterir. Bu sebeple, insan hayatında herhangi bir boşluk oluşmadan davranışların basitçe değişmesini kabullenmelidir.

Rüyada Kuş Pisliği Görmek Hakkındaki Sonuç

Genel anlamıyla, rüyada kuş pisliği görmek, insan acı ve umutsuzluğa düşmesi ile ilgili bir uyarıydı. Piri Reis bunu tespit etti: “Aman istemesek de, ilkeller içinde yaşamanın her alanda hayatımızı etkilediğini kanıtlıyor.” Bu nedenle, rüyalardaki kuş pisliği, toplumsal görevlerimiz ve ahlaki olaylardan kaçmaktan uzak durmamız gerektiği için hayattaki güçlerimizi anlamamıza yardımcı olur.

Rüyalar sıklıkla gökküre bakan insanlara çok şey ifade eder ve bu durumda, insana toplumsal, yasal ve ruhsal bütünlüğe ulaşması için çaba harcayacağını söyler. Düşler, bizi ilkel duygularımızdan kalıcı bir şekilde savaşmamız için uyardığı için rüyada kuş pisliği görmek bize çok fazla ders çıkarabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli