Rüyada Kuyruk Görmek

1312 okunma — 09 Nisan 2023 00:54
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Kuyruk Görmek: Ne Anlama Geliyor?

Rüyaların anlamları kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir, ancak hepsinin ortak bir temel anlamı vardır. Rüyada kuyruk görmek, genellikle hafızada ve duygularımızda korunan bir fikri ifade eder. Bir kuyruğun simgesel olarak ne anlama geldiğini anlamanın en iyi yolu, rahatsızlık hissettiğiniz durumlara geri dönmektir.

Tarihsel Arka Plan

Kuyruklar kullanılarak simgelemeler oldukça eskilere dayanır. Rönesans döneminde insanlar kuyrukların bazen terkedilmiş, yaralı veya korkmuş hayvanların kendisine inanması gerektiğini söylerdi. Eski Çinliler ise kuyruklu tasvirlerin ariflik ve talihi özendirdiğine inanırdı.

Bir Rüyada Kuyruða Sahip olmanın Etimolojisi

Bir insan rüyasında bir kuyruğa sahip olmak, çoğu zaman kaygı ve belirsizlik ile ilintilidir. Diğer safsatalarla karşılaştırıldığında, İngilizce “kuyruksuz” efsanesindeki mistik canavar da bu konuda fikir verir. Bu mistik karakter sonsuz Körfez’den çıktı ve Aslında, her bir kuyruğa sahip olan özmeyi temsil eder -ki bu armağan arzuya veyet kelimenin tam mânâsındadır.

Kuyrukların Sıradışı Özellikleri

Kuyruklar başka fantastik yaratıkların özel yetenek ve özelliklerini belirtmek için özel olarak tasvir edilebilir. Genellikle, kuyruk sol tarafa doğru kıvrılmış olarak tasvir edilir. Bu durum, öznelenmiş süreceleri temsil eder. Bununla birlikte, bir kuyruğun her iki tarafındaki döngü biçimi o zaman başka bir anlama gelebilir; özümsemek için sürekli bir çaba ve kendi gerçeklik algımızı yeniden düzenlemek için bir görev.

Kuyruklu Bildirim Tatilleri

Günümüzde, kuyruklar artık kâinatın büyülü enerjisine bağlanmak için kullanılabilecek araçlar olarak meşhur olmuştur. En son kuyrulla ilgili ortodoks ritüeller Romanya yöresinde sürdürülmektedir. Ortodoks bir kutlama yapıldığında, kuyruğu ellerinde tutarak dört dörtlük bir çember oluşturan insanlar cemaatler oluştururlar. Elbette, kuyruk biten bir kutlama uygulamasıdır.

Sonuç

Her insanın rüyaları kendilerine özgü olduğu için, kişisel kuyruk rüyalarının anlamını bulmak için kendi iç dünyamızla iletişime geçme zorunluluğu vardır. Rüyanda kuyruğa sahip olmak, belki de sahip olduğumuz muhteşem güçleri algılama girişimidir ve sürekli farkındalık içinde olmaya çalışıyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli