Rüyada Mahkeme Görmek

1288 okunma — 26 Nisan 2023 07:44
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyamızda mahkeme görmek, ruhsal olarak bir konuşma veya kavga içerdiği anlamına gelmektedir. Bu rüya sizin ruhsal yapınızın içinde kendinizi değerlendirdiğiniz andır. Rüyanızdaki mahkeme, olumlu ya da olumsuz durumların, davranışların ya da geçmişe ait hafıza içerisindeki şeylerin sizinle karşınıza çıkıp sizi yargıladığı anlamına gelmektedir.

Rüyamızda gördüğümüz her şey bilinçaltımızın ifade ettiği farklı parçalarıdır. Yani rüyada mahkeme gördüğünüzü fark ettiğinizde bilinçaltınızın size bir mesaj vermek istediğini anlamanız gerekiyor. Rüyamızı hatırladığımızda özellikle şizofreni semptomlarının olduğunda sıkça görülen mahkeme rüyaları oldukça önemlidir ancak tüm kimseler için önemlipuar.

Rüyada Mahkeme Görmek Ne Anlama Gelir?

Genel olarak, rüyada mahkeme görmek huzursuzluk ve kaygıya işaret etmektedir. Rüyalarımızda mahkeme gördüğümüzde biçimde, bizim günlük hayatımızdaki sorunlar ve çözülmesi gereken işleri tek tek çözmeye çalışmamız konusunda çaba sarfetmemiz gerektiğini gösteriyoruz.

Rüyanızda mahkeme gördüğünüzde bilinçaltınızın kendinize o kadarda maddi olarak, o kadar da manevi olarak ait olan yoğun duygular yaşadığınızı, kendinizi değerlendirdiğinizi, günahlarınızı hesaba çekmek istediğinizi, jeolojik ilişkilerinizin önceliği olduğunu, yanlış kararlar verdiğinizi hissettiğinizi anlayabilirsiniz.

Kişisel yaşamda bazen sevincin, bazen de üzüntünün tamamen personel rüyasında çoğaldığı zaman, bu rüya bazen alacağımız karar konusunda uyarı anlamına da geliyor. Ancak mahkeme rüyasına bakıldığı vakit, muhakkak ki her insandan farklı boyutlarda anlam çıkmış oluyor.

Rüyada Vicdan Azabı

Rüyamızda mahkeme gördüğümüzde, genellikle vicdan azabı hissedilmektedir. Rüyayı bu şekilde yorumlamaya başlamadan önce kontrollü bir biçimde arka planını analiz edebilmek de oldukça önemli. Çünkü kişinin vicdanının zincire vurduğu halde gördüğü rüyalar farklı anlamlar taşıyabilir.

Rüyamızda gördüğümüz mahkeme personel yaşantımızın bir parçasının, kendimiz ile yakında evvelki yaşadığımız bir konuşmayı veya çevremizdeki insanların gerçek hayatında etkili olduğu konuları hatırlatmaktadır.

Bu tarz rüyalara ilişkin verilecek yeni öneriler vardır. Örneğin iyi duruma geçmek üzereyken kendimizi mahkemeye gönderdiğimiz takdirde yoğun şekilde dertlerden kurtulabilecek olduğumuz anlamını taşımaktadır.

Mahkeme Rüyasının Anlamı

Mahkeme rüyasına ilişkin olarak, genellikle rahatsızlık hissetmemizin sebebi bellidir. Kişisel yaşantımızda vicdanımızın mahkemeye gönderildiğini ve kendimizi yeniden yok etmek için canla başla çalışıyoruz diyebilmek mümkündür.

Aslında mahkeme rüyası, etrafımızdaki dünya ile bu dünyadaki yaşantımızın ve davranışlarımızın gerçekten sonuç verebileceğinden korktuğumuzu gösterir. Bazen çok fazla sonuca kadar olayları araştırıyor, her şeyin sana çok bağlı olan bir olayda olduğunu fark ediyoruz. Bu korku ve üzüntü ile sarsılıyoruz.

Mahkeme rüyamızda haklı olduğumuzu fark etmemiz bazen rahatlık getirebilir. Biz kendimizi mahkemeye sevk ettiğimiz her zaman kötü bir sonuç çıkar diye bir durum vardır. Mahkeme rüyamızesnasında resmi bir domuzun aracılığı ile kafamızda bulunan mahkemeye gitmek ve ardından kararını bekleyebilmek de gerçeğe benzer bir şekilde hareket edebilmektedir.

Rüyada Mahkeme Tangörmek

Rüyada yetkililer tarafından mahkemeye sevkedilmiş olmanız, bir konuda hakkınızı aramak istediğinizi ve taraf tuttuğunuzu gösteriyor. Ayni şekide, belirtilen fiilin karşısında bayrağınızı dik tuttuğunuzu ve gerçeğe ulaşmak için savaştığınızı anlayabiyoruz.

Rüyamızda mahkeme öncesinde arkamızda duran dostlarımız ve uygun bir yaklaşım sergileyen insanları görmek, sizin için gelişmekte olan sevgiliyle olan bağlantı ve yardım istediğiniz ilişkiyi sembolize edebilir.

Kendinizi mahkeme odasında bulmuş olmanız özgür iradenizi hatırlatıyorsa, kendi kişisel kararlarınızı özgür biçimde alma cesaretini gösteriyor olabilirsiniz. Eğer davanın zayıf olduğu anlaş ile hatırlatılıyor olsa, rüya demek oluyor ki seçeceğiniz değişimlerin kaçınılmaz sonuçları olacak.

Sonuç

Bütün rüya türleri üzerine kurulan rüya yorumları çok geniş olsa da, mahkeme rüyasının yorumu belirli bir kişiye göre değişebilmektedir. Mahkeme rüyasında gördüğünüz her şeyin arka planını dikkatli bir biçimde inceliyebilirsiniz.

Hangi durumdan rahatsız olduğunuzu görmek ve bunu nasıl sonlandırabileceğinizi ortaya çıkarmaya karar verebilirsiniz – böylece siz de gelecekte aynı hataları tekrarlamayacağınızı gösterebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli