Rüyada Sihir Görmek

1253 okunma — 11 Haziran 2023 18:42
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ruyada sihir gormek

Rüyada Sihir Görmek

Rüyalar insanların çevresinde olup biten olaylarda kendilerine gösterilen şaşırtıcı temsiller halinde algılamaları ve değerlendirmeleri olarak anlaşılır. Rüyaları herkes kendisi için farklı bir manada yorumlayabilir. Dile getirilemeyen, kendisini göstermesi zor konuların altındaki bilinç düzeyi ile bağlantılıdır. Bu yüzden rüya görmek, insanın bilinçaltında kendi kendini ifade etmesi açısından gerçekten önemlidir. Sihir gibi bir durumun, rüyalarda karşımıza çıkması genellikle yüksek enerjiye dayanır.

Rüyada Sihir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sihir görmek, çoğu zaman hayallerimize kötü, siyah bir gelecek öngördüğümüz ya da kontrolümüz dışında gelişen durumların daha derinlemesine sorgulamadan karşımıza çıkmasıyla bağlantılıdır. Sihir, bize kuvvetin ve gücün mücadeleye başlamadan önce kişinin kendi üzerine ve kaynaklarına sahip çıkmasıyla elde edilebilen bir düzeni içeren bir ifadedir. Böylece insanlar rüya gördüklerinde kendi üzerinde bazı değişimleri yapmaya ikna olabilir ve problemleri ortadan kaldırabilirler.

Rüyada Sihir Gördüğümüzde Ne Yapmalıyız?

Rüyada sihir gördüğümüzde, öncelikle kendi içimize dönmek çok önemlidir. Kendimizi dinleyip, kendimizi pozitif bir şekilde ilk elden değerlendirmeye çalışmak, rüyalardaki düşünceleri anlamamızda ve değerlendirmemizde büyük bir yardımımız olacaktır. Bunu yaptıktan sonra, sihri üstesinden gelmek için sahip olduğumuz yetenekleri kullanabiliriz. Yaşadığımız hikayelerin içeroğunu anlayıp, fikirlerimizi özgürce açıklama fırsatımız olabilir.

Rüyalardaki Sihri Kendimiz Nasıl Kontrol Edebiliriz?

Rüyalarımızdaki sihri kontrol etmek için, kendimizi doğru tanımlamamız gerekmektedir. Yalnızca dürüst ve sorumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda kararlarımızı iletecek veya almak zorunda olduğumuz kararlara hazırlıklı olmamız gerekir. Bizi motive eden bir hedef belirlememiz, bizi engelleyecek sihirleri ortadan kaldıracaktır. Folklorik olarak, bu tür sihirden etkilenmemek için yüksek enerjili taşlar veya kristaller sık sık kullanılır. Bu taşların veya kristallerin bu dönemdeki herhangi bir sembolü olması, ya da özel simgelerin kullanılması gerekebilir.

Sonuç

Rüya görmek, herkesin kendisine özel algılayabileceği bir mekanizmadır. Sihir görmek ise aslında, kişinin kendi üzerinde bazı değişiklikler yapmasını gerektirecek bir durumu ifade eden özel bir ismetir. Böyle bir rüya ile karşılaştığımızda, kendimizi değerlendirmemiz ve kendi içimizdeki olumlu yetenekleri kanalize edip, çözüme ulaşmamız gerekmektedir. Taşlar ve kristaller de rüya simgelerinden etkilenmemek amacıyla çoğu zaman kullanılmaktadır. Genel olarak, sihir rüyalarının insanın bilinçaltından yansımasının yüksek bir bilinç seviyesi ile bağlantılı olduğu diğer bir gerçektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli