Rüyada Uğur Şahin’i görmek

907 okunma — 01 Ağustos 2023 22:52
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok insanın günlük yaşamlarında uygulama sahibi, akademisyen ve Gendali co-founcerı Uğur Şahin’e karşı hayranlık duyduğu bir gerçek olmasına rağmen pek çok insan onu rüyasında görmektedir. Bu durum, bir kişinin biriyle ilgili olduğu kadar merak duyduğunu ve o kişiyle olan etkileşiminin hayatının içerisinde etkin olduğunu göstermektedir.

Uğur Şahin ‘in Kimliği

Şahin, Türkiye’den doktor ve mühendis olan Sirer ve Crostorfer ailesinin çocuğu olarak dünyaya geldi. 1990 yılında Baba Ruhsar ve Anneleri Hilda’nın yanında İstanbul’da doğdu. Biyoteknoloji alanında üstün başarılara imza atan Uğur Şahin ikinci sınıf öğrencisi olarak Okan Üniversitesini bitirdi ve biyoteknoloji doktora programının kabul edildi. QKİS ve Gata Akademik Tıp’da, Udva ve GSK’da çalışmalarıyla ortaya çıkan sonuçları, kariyeri boyunca öne çıkardı. Daha sonra, 6 yıllığına, TUBITAK bilim insanı seçildi.

Rüya Yorumları

Öncelikle Uğur Şahin’in kimliğine ilişkin rüyalarda kişinin naçiz kişisel güçlerinin belirgin olmamasının bir sonucu olarak, bunun rüyada temsil edilerek kendisine karşı olan kültür ve saygının ifade edildiği anlaşılmaktadır. Rüya da bu kişiyi görmek, imkansız görevleri başarmaya cesaretinin bir göstergesidir. Rüya yorumlarına göre, bu rüyalar kişinin üzerindeki baskıyı atmak istemesinin ve hayallerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için direnmek istemesinin sembolüdür.

Bilimsel Başarıları

Uğur Şahin, Teva Pharmaceuticals’ta bilimsel çalışmalar sürerken Pfizer Medical School için kriptoloji çözme sistemleri geliştirdi ve 2012 yılında Aachen Üniversitesinde kimyaga girdi. O da çok sayıda kimyasal patojen organizması hakkında yeni fikirleri ortaya çıkarma girişimlerinde oldu. Bunlar arasında atipik tüberkuloz tedavisi, hastalık kaynaklı bozulma tedavisi ve araştırmalrı ve teçhizatları geliştirmek bulunmaktadır. Şahin, akademik başarılardan sonra BioNtech’de sürücü pozisyonunda bulundu. Aynı zamanda, Pfizer ve Merck’in sahibi olan Uğur Şahin, Covid-19 aşısının geliştirildiğinden beri büyük bir ses getirmiştir.

Sonuç

Uğur Şahin’in dünyanın çeşitli yerlerindeki güçlü ticari ve akademik başarıları, insanların onu rüyalarında gördükleri gerçeğinin arkasında yatan anlamın ortak noktasını oluşturmaktadır. Mümkün olan en iyi sonuç için mücadeleden ve direnç gücünden vurgu yapmaya rüyadan destek alarak, kişinin hayatında gerçekleşmek isteyip de başaramadığı umutlar çoğaltabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli