Rüyada Yağmur Yağması

1238 okunma — 28 Haziran 2023 03:45
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Yağmur Yağması: Simgeler ve Yorumlar

Rüya görmek her insan için önemlidir. Bu yüzden rüyalarımızla ilgili ne anlama geldiklerini merak etmeye başlarız. Rüyada yağmur yağması, genellikle endişe ve korku verici duygular uyandırır. Fakat birçok zaman bu, oldukça hayırlı olan şeyler de simgeleyebilir.

Rüyada Yağmur Yağması Ne Demek?

Rüyada yağmur yağması, tüm kötülüklerden arınmanın, yeni başlangıçların ve statü, ilişki ve maddi durumda bir gelişme olduğunu gösterir. Bütün ‘kusursuzluk’ temasına sahip olacağından, kendimizi çoğu zaman pozitif anlamda temiz ve yeniden doğmuş gibi hissetmemize rağmen, bazen yalnızca endişe verici bir rüyayı temsil edebilir.

Rüyada Perişan Olmuş Yağmur

Etkili ve üzücü rüyalarda, perişan olmuş yağmur dinecek gibi görünmeyen bir şiddet içerir. Genellikle bilinmeyen bir sebepten kaynaklanan, kontrolsüz ve umutsuzluk verici bir durumdur. Bu rüya, sevgiyi, sempatiyi ve yerine getirilememiş sözlerden dolayı ortaya çıkan kaygıları temsil edebilir.

Rüyada Yağmur Yağarken Ağlayan Klima

Kendimize karşı gerçekten yoğun ve aşırı bir suçluluk ya da yüksek ölçüde tövbe etmek zorunda olduğumuzu hissettiğimiz anlardan umutsuzluğa giden bir rüya olarak algılanır. Suçluluk duygusunu ve ihaneti temsil eder ve sizin hakkınızdaki nefreti, pişmanlık ve çoğu kez dertleri simgeleyebilir.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağması

Yağmurun şiddeti, durmayan yakın arka planımızdaki baskıları simgeler. Sürekli sempati ve destek aldığımız kişilerle (hem fiziksel, hem de duygusal anlamda) geçirecek vaktimizin sona ermesi hakkındaki paniği temsil eder. Sık sık özgürlük anlayışının istediği şeylerin reddinden hissetmiş olabiliriz.

Rüyada Gürültülü Yağmur Yağması

Rüyada gürültülü yağmur yağması, çoğu zaman usdurucu, endişe verici bir şekilde yaşadığımız korkuya ve kaygıya bağlanır. Hayatımızda değişikliklere (olumlu ve olumsuz) cesaret veya olumsuzluklara karşı güçsüzlük duyduklarımızı simgeler.

Rüyada İyi Yolda Olan Yağmur

Rüyada iyi sarhoş olan yağmur, eski nefretleri, felaketleri, kayıpları ve tatsız kavgaları ardan atmaya gitmek olduğunu gösterir. Bizi canlandıran anideler arayışında olduğumuzu ve keşke her şey normale dönebilsin diye istediğimizi belirtmektedir.

Sonuç

Mantıklı olduğu kadar duygusal açıdan da çok önemlidir. Rüya yorumunu yaparken bu tarz tiplerin anlamlarını araştırın ve kendi kişisel sorunlarınız ve tecrübelerinizle eşleştirmeye deneyin. Rüya görmek, kişiye pozitif olabildiği kadar olumsuz anlamlar taşıyabilir ve çoğu zaman, olumsuzluk, insanlarda hayata karşı kaygı ve belirsizlik hissi yaratır. Rüya yorumu herkesin kendi çalışmasıdır, fakat rüya tabirleri ile alakalı en son derece kaynağa güvenilir biçimde bilgi edinmenin anahtarı budur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli