Rüyada Yaralanmak

1271 okunma — 28 Haziran 2023 15:03
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyalar bilinçaltımızın karanlık köşesindeki duygularını dile getirmeye ve hayatımızla ilgili sorunlarla başa çıkmaya çalışmamızı sağlamaya yarayan muazzam bir simgesel dil. Özellikle rüyalarda olayların önemsiz göründüğünde, ciddi hata yapılır. Tüm bu sembollerin içinde en popüler olanı, bazen kontrol edemediğimiz rüyalarda yaralanmaktan söz ediyoruz.

Rüyada Yaralanmanın Farklı Anlamları

Rüyada yaralanmak, yaşadığımız zorlu problemlerin simgesi olarak algılanabilir. Bu gerçek yaşamda karmaşık bir durumu anlatabilir. Sizi vurduysanız, akrabalarınız ile aranızda yaşanan problemleri simgeleyebilir. Eğer kendinizi dövüyorsanız, aslında kendinizin kötü muamele ettiğini düşünüyor olabilirsiniz. Bazen de, üzerinde çalıştığımız fikirlerin katı bir tartışmaya tutulması anlamına gelebilir.

Rüyada Yaralanmaktan Korkmak

Rüya görmekten korkmak, gerçek zamanlı sıkıntılar, kaygılar veya travmaların simgeleri olabilir. Buna, rüyalarda başka birine veya kendine yapbildiğiniz gerçekleşen kötülukler, baskı veya saldırı olarak tabir edilebilir. Eğer rüyada arkadaşlarınızla mücadele ettiğinizi görmüş olsaydınız, bazen İncitmekten korktuğunuzu, kaygılandırdığınızı veya onlara yeterince saygı duymadığınızı ifade edebilirin.

Rüyaların Anlamının Belirlenmesi

Rüyaların kesin anlamının tespiti zordur; Yaşam biçiminize, kişiliğinize ve yaşadığınız ortama göre değişmektedir. Rüyalar, normal olarak diğer davranışlar içinde hayal edilen duygularla yakından ilişkilidir. Bu nedenle, her rüya hakkında konuşulacak olan sadece düşünceleriniz olacaktır. Kendinizi konuşmak ve düşünmek konusunda rahatsız etmeyin. Son olarak, rüyada hissettiğiniz şeyleri ve ne anlama geldiğini anlamaya çalışmaya devam etmelisiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli