Rüyada Yellenmek Görmek

1270 okunma — 30 Haziran 2023 00:49
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Yellenmek Görmek

Rüyalarımız gün içerisinde yaşadığımız ya da yaşamak istediğimiz duyguları, düşünceleri ve kişilik özelliklerini yansıtır. Bu nedenle, rüyamızda her şey serin, sakin ve sessizken, bir anda çok yüksek sesle yellemek korkutucu ve şaşırtıcı olabilir.

Yellerin Anlamı

Rüyalar, çoğu zaman karmaşık bir gösteri olarak alınır. Yine de, rüyada yellemek bir sonuca ulaşmamıza yardımcı olabilir. Genel olarak, yelleyerek çağrılan bir uyarı olduğu düşünülür. Korku, kontrolsüzlük veya kaygı varsa, yelleyebilirsiniz. Bazen, yeller öfke ile ilgili belirtiler bile olabilir. Yelling bazen etrafımızdaki olayları kontrol etmekten kaynaklanan bir tehlike olarak görür. Aynı zamanda, farklı roller aracılığıyla kendimizi ifade etmek için de yelleyebiliriz.

Yellemek İçin Sebep Olabilecek Durumlar

Rüyada yelleyebilmesinin en yaygın sebepleri şunlardır:

Rüyada Direnme

Bazen, rüyamızda birçok art niyetli kişi tarafından baskı altına alınmış hissedebiliriz. Bu durumda, yelleyerek bu konuda ne kadar direnmeniz gerektiğini gösterebilirsiniz.

İfade Etmek

Düşüncelerinizi anlatmak için kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İnsanların dikkatini çekmek için konuşmak çoğu zaman güç olur; Fakat, yelleyerek bu durumu aşabilirsiniz.

Uyanıklık Ve Kontrol

Rüyalar çoğu zaman günlük yaşantımızdan çok farklı olur. Bunun için, rüyada kontrol elde etmek isteyebiliriz. Yellemek, bazen kontrol etmek için kullanılır.Bir tür uyarıcı ses olarak, yakın çevrede nelerin olduğunu görmek ve bunu kontrol etmek için havaya girişte de kullanabilmek mümkün.

Rüyada Yelletmek Nebedir?

Kısaca, rüyada yellemek, sizin bedensel, zihinsel veya duygusal durumunuzu ifade ettiğiniz bir rüya tablou olabilir. Gördüğünüz kişi ve objeler, farklı anlamlar ifade edebilir. Bazen, yelleyerek uyanıklık ortaya çıktıkça yapacağınız daha ileri bir eylemi belirtmek için kullanılır. Bazen de, rüyada yellemek korkudan ya da öfkeden ileri gelir. Nebedin abartılı derecedeki öfkeyi, endişeyi veya korkuyu yansıttığını belirtmek gerekir.

Yugo Ile Burun Cong İle Yaşamak

Rüyalarda her şey gerçek dışı olmayabilir. Rüyada yelletmek, daha derinden sizin gerçek hayatınızdaki durumunuzu yansıtabilir. Örneğin, eşiniz sizden nefret ederse, sabah olayı kontrol etmeye çalışırken eşinizin öfkesini yelleyerek göstermeye çalışırsınız. Diğer yandan, eğer size dokunuyorsa başka bir şey olabilir. Rüyalar eşinizin ne yaptıklarını yansıttığı için, gördüğünüz yeller, eşinize karşı çaresizlik hissettiğinizi gösterebilir.

Sonuç

Rüyada yelletmek, karşınızdaki insanları çaresizlik hissi uyanığa çıkmadan ya da garip duygular yaşamadan kayıtsız kalmak için uyarıyor olabilir. Herkesin rüyaları kişisine özgüdür; bu nedenle, en iyi çözüm, rüyalar hakkında daha fazla bilgi edinmektir. Rüyalar eşinizin kontrol etmeye çalıştığı durumları, gerçek hayattaki duygularınızı tüm detaylarıyla yansıtabilir. Sonuç olarak, rüyalarımız üzerinde ciddi bir şekilde çalışmalıyız – çünkü bu, istemediğimiz düşüncelerimizi gösterme imkanı sağlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli