Rüyada Sinirlenmek

1282 okunma — 12 Haziran 2023 13:57
avatar

mrprincex

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rüyada Sinirlenmenin Anlamı

Rüyalarımız bizim bilincimize kadar örnekleri, kelimeleri ve çoğu zaman duyguları içeren sihirli bir ortam sunabiliyor. Bazen sinirlerimizi kaksamak ya da rahatsız hissetmekten kaçınma isteğimiz Develin gözünden bakan Rüya Yorumcularına devredilir.

Böyle anlamlı rüyalar, çoğu zaman posta filtrelenmesinden geçebilen fakat bu şekilde kalmamış kendi kişisel özel dünyamızın etkilerini gösteriyor. Rüya, görüşmüş olduğumuz kişiyle olan ilişkimizi ya da şevkimizi içeren, dehşet verici bir hikayeden oluşuyor.

Sinirlendiğimizi Görmek Ne Demek?

Rüya sahibi, kendisini veya rüyasında başka kişileri sinirlendiklerinde gördüğünde, sinirlenmek istememizine rağmen sinirlenme durumuna yakın hissettiğimizi düşünebilir. Sinirlenmek, kahramanınıza beklenmedik hissi olarak eklenir: nefret, para kaybı, suçluluk, kafa karışıklık veya her şey tam olarak düzecekmiş gibi görünüyor ama sonra beklenmedik bir şey olursa. Mevcut durumun bir yenisinin meydana gelecek gibi görünmesi de sinirlerimizi kavrayabilir.

Rüyalarda sinirlenme hakkında çeşitli anlamlar üretebilmek için, rüyayı ayrıntılarıyla analiz etmemiz gerekiyor. Örneğin, sinirlendiğiniz rüyaların arkasındaki neden, tüm rüya detaylarını incelerken bulunabilecek olan kişisel problem veya sorunlardan kaynaklanıyor olabilir.

Aynı zamanda, daha önce gördüğümüz korkunç şeylerden kaçmak, ilerlemeyi önlemek veya belki de güvensiz hissetmek de sinirlendiğimizi rüya içerisinde görebiliriz. Bazen de rüyalarımız bizi korkutuyor ve hatta bize sinirlendiğimizi gösteriyor. Bu, kontrolümüzü kaybedebilecek ölçüde kötü bir deneyim.

Her Rüyada Sinir Duygularının Sama

Aslında, rüya sahibinin korkudan veya kuşkudan sinirlendiğini görmek diğerleri için de geçerli olabilir. Bir arkadaşlarının veya ailenin bu gibi duyguları hissettiğini gördüğü yapabilecek daha fazla bir şey olabilir çünkü sinir oluşturmak arasındaki sıkı ilişki hakkında kendimizi daha iyi sezdiriyoruz.

Bu kadar kuvvetli bir duygunun sana esinlenmesi, sana oldukça mümkün görünen bir imk-anı gösterebilir. Buna göre, sinirlenmediğini görmek her şeyin her zaman basite indirgenemeyeceğini görebilirsin. Her zaman temkinli ve daha iyilerini araştırmaya hazır olan sinirlendirici tecrübelerinden ötürü diğer insanlarla aranızdaki ilişkileri ve arkadaşlarınızla olan bağlantınızı düzeltmek için örnek olarak adlandırabilirsiniz.

Kontinüal Olarak Sinirlenmenin Anlamı

Rüyalarda çoğu zaman düzenli olarak sinirlenmek, rüya sahibinin hayatı içerisinde gerçek bir sorun olduğunu fark etmesine veya bu sorunun giderilmesi için atması gereken adımlarla yakından alakalı olduğunu ifade eder. Bunlar, uyku sırasında dertlerin rol almış olması veya konuyla ilgili önemli geri bildirimler almış olması ya da bir yolun aranmasının gereğidir.

Örneğin, beklentilerimizin karşılanmamasından ötürü hissedebileceğimiz sert, sinirli duygular vardır. Hayal kırıklığı içinde kalıp, hayallerimizle hızlıca akıp giden zamanın karşılaşmış olduğu beklentiler miktarını lake etmiş olarak bu ikilem içerisinde kalmak durumunda kalabilirsin. Böyle bir durumda, kendimizi korku veya suçluluk duyguları ile donatılmış bir şekilde bulabiliriz.

Sinirlenmeye eşlik edebilecek olan duygular, frustrasyon, öfke ya da panik halindeki horsuzlukların bizi hayatımızda üzgün ya da bitkin bir şekilde deli edebilmesi sonucu ortaya çıkabilen, sürekli durum hayalleri etkilemesine neden olabilir. Bunun normal olduğunu anlamak önemli: Bu duruma sabretmeyi öğrenmelerinin gerektiğini anlamalıyız.

Sonuç

Rüyalarda sinirlenmenin pek çok sebebi olabileceğini hatırlamalıyız. Bu tür sinir boşluklarında, rüyalarımızın daha yüksek mevcut düzeyde bir şey kazanmamızı sağlayacak olanını gösterdiğini düşünmek mümkündür.

Böylece, aklımızda bizi kontrollü tutan ve heyecanımızı sürekli ayarlayan bir anlayışı gerçekleştirebiliriz. Her zaman göz önünde bulunması gereken rüyalarımız, bizi sıkılaştıracak kadar kesinlikle her zamankinden fazla hassas olmalıyız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli